Konferenční stolek – Monika

Zpět na Industriální stoly
 

Tento designový konferenční stolek tvoří ocelové podnoží z 80mm široké pásoviny. Desku tvoří dva dubové hranoly, které jsou rozměrově podobné pražcům a jsou přišroubovány velkými kovanými šrouby.

Deska/hranoly jsou horší kvality. Taková horší kvalita zaručí, že kresba a vady jsou výrazné. Trhliny nejsou záměrně vykytovány, aby zůstala surovost. Taky můžou být vylité průhledným epoxidem, nebo vykytovány černým kytem. Hrany desky jsou strženy lehce pořízem. Dřevo je vykartáčováno pro zvýraznění kresby.

Povrchová úprava dubových hranolů je přírodním olejem značky Ciranova Magic, který je určený na kuchyňské desky, takže má atest na styk s potravinami a je velmi odolný vůči agresivním látkám. Ocel je nastříkaná černou matnou, kovářskou barvou. Lze taky nechat ocel zreznout a ošetřit olejem, který rez zakonzervuje.

Pokud by někomu nevyhovovala nerovná plocha stolku, lze na ni nechat vyrobit tvrzené sklo, které se položí na terče. Tak bude povrch hladký a dobře udržovatelný.

Všechny stoly vyrábíme na zakázku, takže si je můžete mezi sebou různě kombinovat, nebo Vám pomůžeme vymyslet vlastní stůl.

Podnože pro nás vyrábí: https://www.kovarstvi-hnat.cz/

 

Doplňkové informace
Typ: Industriální stoly
Materiál: Dub
Rozměry: 600 x 800 mm
Místo: Poděbrady

Líbí se vám tato reference?
Chcete něco podobného?

Poptejte nás


Máte zájem o podobný produkt? Napište nám nezávaznou poptávku

marek-vyletal

Marek Vyleťal

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line.

731 488 122

 

    Pole označená * jsou povinná.