Selská vrata

Selská vrata vyrábíme převážně ze smrku, modřínu a dubu. Rám konstrukce vrat je tvořen trámy 90x90mm. Konstrukci vyrábíme stejným způsobem jako mistři před námi. Původní vrata tu stojí více jak 100 let.
Konstrukce vrat je čepovaná a čepy prochází skrz profil a rozklínuje se. Oproti předkům ještě přidáváme vodě odolné konstrukční lepidlo. To zajistí, že do čepu nezateče voda a vydrží déle pevný.

Selská vrata mohou být plná pouze s prkny a třeba ozdobnou římsou, nebo spodní část plná a horní dvě třetiny průhledná s plaňkami.

Prohlédněte si naše reference Selských vrat.

Kování na selská vrata

Kování na vrata vyrábí: https://www.kovarstvi-hnat.cz/ Panty jsou shodného způsobu jako tehdy. Osvědčená technologie mnoha lety. Dále kovaná klika s cylindrickou vložkou v brance. Vrata jsou zajištěna petlicí s visacím zámkem. Umíme dodat zámek do branky na stejný klíč jako do objektu.

Povrchová úprava selských vrat

Nátěr provádíme tenkovrstvou lazurou Adler, která je Top na trhu. Dále provádíme údržbu vrat po pěti letech, takže se o vrata nemusíte starat. Obnoví se nátěr, promažeme kování, vrata seřídíme.

selska-vrata
 

Máte zájem o tento produkt? Napište nám nezávaznou poptávku

marek-vyletal

Marek Vyleťal

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line.

731 488 122

 

    Pole označená * jsou povinná.