Industriální stoly

Nabízíme krásné industriální stoly i v atypických rozměrech. Každý stůl je originál, takže stoly lze mezi sebou různě kombinovat, jak dřevo, tak i podnože. Takový stůl je v místnosti dominantou, která každého okouzlí.

Vyrábíme jídelní stoly, konferenční stolky nebo i velké stoly do zasedacích místností.

Prohlédněte si naše reference Industriálních stolů.

Materiál pro výrobu masivních stolů

Nejčastěji pracujeme s dubovým dřevem, což je ideální materiál pro výrobu masivních stolů, vyznačuje se odolností, tvrdostí a krásnou kresbou. Stoly vyrábíme z co nejširších fošen, nebo z jednoho kusu, ale to je náročnější na čekací dobu. Dřevo preferujeme s výraznou kresbou, suky, nerovnostmi a dalšími krásnými vadami, které se k industriálnímu nábytku hodí.

Masivní deska je ošetřena přírodním olejem s voskem. Zvýrazní kresbu a chrání dřevo. Olej splňuje atest na dětské hračky. Dřevo je možné tónovat do odstínu v interiéru, aby vše ladilo.

Kovové podnože

Podnože můžou být z různých profilů. Raději preferujeme traverzy, „účka“ aj. V případě jaklu se natírá kovářskou barvou, celoplošně nebo s prodřenými hranami. Nohy mohou být také leštěné. U traverzy preferujeme přírodní industriální vzhled a to je čím více rzi tím lépe. Rez je ošetřena taktéž olejem, takže už nešpiní.

Podnože nám zajišťuje Umělecké kovářství Josef Hnát.

industrialni-stoly
 

Máte zájem o tento produkt? Napište nám nezávaznou poptávku

marek-vyletal

Marek Vyleťal

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line.

731 488 122