Postel z dubových trámků

Zpět na Masivní postele
Postel z dubových trámků
 

     Masivní postel, která se pyšní jakostí materiálu A, je vyrobena z dubových trámků z nového dřeva. Trámky jsou poskládány do tvaru, který připomíná srub nebo roubenku. Výhodou je, že trámky nejsou lepeny mezi sebou a je možné postel kdykoliv rozebrat. V rozích je postel spojena závitovou tyčí a stojí na masivních nohách. U postele nechybí jednoduché noční stolky.

Čelo postele je tvořeno dubovým trámkem a pelest dvěma širokými prkny. Ta jsou nakloněna pod úhlem a doplněna polštáři z pravé kůže v hnědé barvě. Skvěle doplňují kresbu dřeva, která vynikla díky kartáčování.

Zákazník má velmi kvalitní matraci, která je dokonce vyšší než 20 cm, a obstará tak veškerý komfort. Z tohoto důvodu by bylo zbytečné investovat do drahého lamelového roštu a bohatě stačí prkenný rošt s pátou nohou. Pod postelí je mezera, která se stará o dostatečný přísun vzduchu do matrace.

Postel je doplněna komodou na ložní prádlo. Ta v sobě skrývá čtyři jednoduché šuplíky na kuličkových pojezdech. Šuplíky jsou vložené s kovanými úchytkami.

Komoda i postel jsou upraveny bezbarvým přírodním olejem značky Adler.

Doplňkové informace
Typ: dvoulůžko – 180×200
Materiál: dub
Místo: Nový Bydžov

Líbí se vám tato reference?
Chcete něco podobného?

Poptejte nás


Máte zájem o podobný produkt? Napište nám nezávaznou poptávku

marek-vyletal

Marek Vyleťal

Zavolejte nám, nebo pošlete poptávku on-line.

731 488 122

 

    Pole označená * jsou povinná.